Haber

Amatör Lig maçında olaylar çıktı

– Amatör Lig maçında olaylar çıktı

Taraftarların hengamesinden sonra idarede birbirine girdi

ZONGULDAK – Aytunç Topaloğlu dönemi Zonguldak Deplasmanlı Üstün Amatör Lig’in 9. haftasında Çaycumaspor, Alaplı Belediyespor ekibini konuk etti. Berabere biten müsabaka sonrasında saha dışında olaylar çıkarken Çaycumaspor idaresi ortasında da arbede çıktı.

Lider pozisyonda olan Alaplı Belediyespor ile Çaycumaspor, Çaycuma Çim Alanda karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen maç karşılıklı atılan gollerle 2-2 beraberlikle sona erdi. Maç esnasında taraftarlar ortasında yaşanan gerginliklerden ötürü destek olarak çelik kuvvet takımları geldi. Maçın bitiş düdüğü ile Alaplı Belediyespor taraftarı stattan ayrılırken polisler ise önlem maksatlı Çaycumaspor taraftarının bulunduğu tribünün kapılarını kapattı. Tribünün yan tarafından atlayan birkaç Çaycumaspor taraftarı Alaplı Belediyespor taraftarını taşıyan servisin peşinden koşarak saldırmaya çalışırken durumu fark eden emniyet grupları müdahalede bulundu. Polis ile genç Çaycumaspor taraftarları ortasında yaşanan kovalamacada polis grupları kimi taraftarları bölgeden uzaklaştırmaya çalıştı.

“Çaycumaspor teknik yönetimi birbirine girdi”

Çaycumaspor – Alaplı Belediyespor taraftarları ortasında yaşanan olaylardan sonra Çaycumaspor idaresinde gergin anlar yaşandı. Çaycumaspor Kulübü’nün teknik idaresi ortasında çıkan tartışma ağız dalaşına döndü ve kısa müddetli arbede yaşandı. Çevik Kuvvet ve emniyet güçlerinin ortaya girmesiyle hararetli anlar kısa müddette büyümeden önlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu