Haber

Babacan’dan Bahçeli’ye: Tek bir afet bölgesi görmeden alay ediyor

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin doğum yeri olan Osmaniye’deki yerine yapılan Devlet Bey Köşkü’nün depremzedelere kapılarını açmadığını söyledi.

Bahçeli için “Tek bir afet bölgesi görmeden, tek bir depremzedenin durumunu bilmeden züppelik yapıyor!” Babacan dedi ki:

“Ona söyleyeceğim: Sevgili Bahçeli, Osmaniye’de evinizin tam karşısında yıkılan enkaz sakinlerine evinizin tuvaletini kullanma izni verilmemiş, ne diyorsunuz?

Gittim. Adım atmadığın ve milletvekili olduğun memleketin Osmaniye’nin halini gördüm. Adıyaman’ı, Kahramanmaraş’ı, Hatay’ı, Adana’yı gördüm. Hayatta kalanlarımızı dinledim. Masal anlatma, memleketin hâlini bilmeden oturduğun yerden ahkam kesme.”

Bahçeli, partisinin haftalık grup konuşmasında, “Onları meşgul etmemek için gelişmeleri Ankara’dan takip ettim. Biz diğerleri gibi şov ve sömürü peşinde değiliz. ‘Depremde her şey var’ diyenlere sesleniyorum. bölge, sadece devlet var’, nereye baksanız devlet tüm heybetiyle hakimdir.”Devletin yapamadığı, sakinleşip yetişemediği ne var, AHBAP’lar, Babala’lar akbabalar gibi kanat çırpıyor. Bu dolandırıcılar artık televizyonlara çıkmasın” diyen deprem bölgesi için yardım toplayan Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur’u hedef aldı. . (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu