Haber

Başkan Savran, Tügva Gençleri ile buluştu

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği “Medeniyet, Tarih ve Kültür Kampları” kapsamında Nevşehir’e gelen Kırşehir TÜGVA’nın gençleriyle bir araya geldi.

Kırşehir TÜGVA üyesi gençler, gençlerin milli ve manevi değerlere sahip çıkan nesiller olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen “Medeniyet, Tarih ve Kültür Kampları” kapsamında Nevşehir’e geldi. ve birlikte vakit geçirin. Başkan Dr., Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kamp Eğitim Merkezinde ağırlanan gençleri ziyaret etti. Mehmet Savran gençlerle sohbet etti.

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Furkan Nalçacıoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Savran, gençlere Nevşehir ve Kapadokya bölgesi hakkında bilgiler vererek Nevşehir Belediyesi’nin gençlik projelerinden bahsetti.

Gençlerin sorularını yanıtlayan Savran, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin yaşam kalitesini artırmak, sosyal hayatta daha aktif olmalarını sağlamak amacıyla farklı ve yeni projeler hayata geçiriyoruz. Gençlerimizle birlikte, daha müreffeh bir geleceğe sahip, Büyük ve Güçlü bir Türkiye yaratmak için çalışıyoruz. Elbette gençlerimize de önemli görevler düşüyor. Gençlerimizin geleceğe yönelik hedefleri, hayalleri olmalı. Okuyarak, dinleyerek, öğrenerek kendilerini hayata iyi hazırlamalılar. İnsanlık sevgisi taşıyan, kararlı, samimi, ülkesine bağlı, milli ve manevi değerlere duyarlı gençlere ihtiyacımız var. Biz de gençlerimizi hayata daha iyi hazırlamanın heyecanını yaşıyoruz ve bu konuda çalışıyoruz” dedi. söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu