Teknoloji

Call of Duty 2023 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdı

Insider Gaming sitesinde yeni bir raporla Görev Çağrısı 2023 Bununla ilgili yeni bilgiler sızdırıldı. Görünüşe göre serinin yeni oyunu ile ağustos ayında tanışacağız. Açık beta tarihlerini de hatırlamakta fayda var.


İlginizi çekebilir:  Call of Duty Yayıncısı Değerli Bir Avukatla İmza Atıyor


Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ana seri Call of Duty oyunu satışa çıkacak. Başlangıçta bu yılın atlanacağı ve içerik olarak Contemporary Warfare 2 ve Warzone 2.0 oyunlarının destekleneceği öne sürülse de Activision bu iddiayı yalanladı.

Call of Duty 2023 Ne Zaman Açıklanacak?

Şimdilik yayıncı firma Call of Duty 2023 tarafından resmi olarak bahsedilmedi ancak Insider Gaming sitesinin kaynaklarından alınan bilgiye göre 1 Ağustos 2023 tarihinde buluşacağız. Duyuru karşımıza çıkacak deniyor. Black Ops Cold War ve Vanguard’a benzer olacak bir tür Warzone 2.0 oyun içi etkinliği ile.

Call of Duty 2023 için bir kez daha her iki nesle de geçecek olan iki aşamalı bir açık beta planlanıyor. İlk hafta 6 – 10 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında sadece PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları için geçerli olurken, 12 – 16 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan ikinci hafta ise PC, PlayStation’ı kapsayacak. 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformları.

Tam sürüm 10 Kasım 2023’te yayınlanacakve ön sipariş veren kullanıcılar ana senaryoya erişebilir. 2 Kasım 2023’te erken erişim sağlayabileceklerdi. Contemporary Warfare 2 oyunundaki fırsat bir bakıma geleneğe dönüşmek üzere diyebiliriz.

Daha önceki haberlerimizde sizlere aktardığımız söylentiler, bu yılki Call of Duty oyununun, Contemporary Warfare 2 için hazırlanan içerik olarak doğduğu ve daha sonra büyük bütçeli bir oyuna dönüştüğü yönündeydi. Ayrıca Sledgehammer Games tarafından Infinity Ward gözetiminde geliştirilen oyuna Treyarch Studios da destek veriyor. Yeni bir ana senaryo modu ile karşımıza çıkacağı söylenen Call of Duty 2023, Contemporary Warfare 2 ile ilgili harita ve modları da içerebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu