Haber

Esenyurt’ta Meydan Savaşına Dönüşen Mücadele

ESENYURT’ta bir sitede iki grup arasında kavga çıktı. Dakikalarca süren arbedede saha savaş alanına döndü. Olayla ilgili açıklama yapan Esenyurt Kaymakamlığı, “Tarafların olayı polise bildirerek birbirlerinden şikayetçi oldukları ve hukuki sürecin devam ettiği belirlendi.”

Tezlere göre, dün gece Esenyurt’ta bir çocuğun darp edilmesi üzerine iki grup çatıştı. Kavga birkaç dakika sürdü. Çocuğunun darp edildiği bildirilen babanın da içinde bulunduğu grup, karşı taraftaki bir kişiyi sopa ve tekmelerle dövdü. O anlar ise site sakinleri tarafından cep telefonlarına yansıdı. Dakikalarca süren kargaşa polisin gelmesiyle son buldu.

Esenyurt Kaymakamlığı’ndan olayla ilgili yazılı açıklama yapıldı. Kargaşanın sıyrıklarla sona erdiği, tarafların olayı polise bildirerek birbirlerinden şikayetçi oldukları, hukuki sürecin devam ettiği belirlendi. Yaşanan kargaşanın ardından saldırıya uğrayan çocuğun ailesinin durumu Kaymakamlığımızca kabul edilmiş olup, sürecin takibinde gerekli hassasiyet gösterilmiştir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu