Haber

İmamoğlu ve Yavaş İYİ Parti’de beklenmedik buluşma

ANKARA (İGFA) – İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in önceki gün düzenlediği basın toplantısında; Cumhurbaşkanlığı adaylığı için işaret ettiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 5’li masa toplantısına bir saat kala YETERLİ Parti Genel Merkez ek binasında beklenmedik bir görüşme yaptı.

İmamoğlu ve Yavaş’ın ziyaretiyle ilgili parti organlarından herhangi bir açıklama yapılmazken, başkanlar Akşener ile görüşmesi kısa sürdü.

KILIÇDAROĞLU’NUN BİLGİSİYLE GELİYORUZ

Millet İttifakı belediye başkanları olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bilgisi ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret ettiklerini söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, halkın yeniden bir araya gelme arzusunu dile getirerek, bu durumu Genel Başkan Akşener’e ilettiklerini söyledi.

Öte yandan saat 14’te yapılacağı açıklanan görüşmenin saat 15’e ertelendiği ve bu toplantıya Akşener’in de katılabileceği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu