Haber

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nden hasta miniklere büyük moral

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Memduh Büyükkılıç’ın talimatıyla Kayseri’de Cumhuriyetin 100’üncü yılını coşkuyla kutlama kapsamında Büyükşehir Belediyesi, önce şehri bayrak ve posterlerle donattı, ardından bu kez vatandaşlara bayrak dağıttı. Spor A.Ş. tarafından anlamlı bir faaliyete imza atıldı.

Spor A.Ş. Hastane pencerelerine dönen minik hastalar, Şehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü bahçesinde personel tarafından seslendirilen marşlar eşliğinde eğlenceli dans koreografileri ile hem keyifli vakit geçirdi hem de moral kazandı.

ÇOCUKLARIN MEMNUNİYETİ GÖZLERİNDEN OKUNDU

Etkinlikte Yüzüncü Yıl Marşı eşliğinde dans koreografileri ile pencereye dönen hastanedeki çocuklar, büyük memnuniyet ve sevinç yaşadı, dans gösterisine eşlik etti. Çocukların memnuniyeti ve sevinci gözlerinden okundu.

SÜRPRİZ ETKİNLİKTE DEV TÜRK BAYRAĞI ÇALDIRILDI VE GÖKYÜZÜNE AY YILDIZLI BALONLAR SERBEST BIRAKILDI.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Spor A.Ş., Şehir Hastanesi’ndeki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 15 spor eğitmeni görev yaptı. Geleceğin teminatı Şehir Hastanesi’nde yatarak tedavi gören çocuklar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katıldı. Kutladı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Organizasyon Birimi’nde görev yapan spor eğitmenleri eşliğinde çocuklara yönelik dans koreografilerinin ardından Kent Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Serhat Koyuncu, hastane yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla Türk Bayrağı çekildi ve ay yıldızlı balonlar gökyüzüne bırakıldı.

haberaksehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu