Haber

Müjde Ar, Bodrum’da kanalizasyonun denize boşaltılmasına isyan etti

BodrumMüjde Ar, kanalizasyonun denize döküldüğünü görünce çılgına döndü!

2020 yılında Bodrum’da yaşadığı gürültü kirliliğinin ardından Gürültüsüz Yaşam Platformu’nu kuran Müjde Ar, çevre kirliliğiyle mücadeleye devam ediyor. Magazinesortie.com özel haberi…

Bodrum’da kanalizasyonun denize döküldüğünü gören Müjde Ar çılgına döndü: ‘Herkes yerel yönetimlerden şikayetçi!’

Bodrum’da drone ile çekilen görüntülerin kendisine teslim edilmesinin ardından harekete geçen Müjde Ar, kanalizasyon suyunun denize aktığını görünce çılgına döndü. Müjde Ar, Muğla ve Bodrum Belediyelerine başvurarak gerekli işlemlerin yapılmasını istedi.

“HERKES YEREL YÖNETİMLERDEN ŞİKAYETÇİ”

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Müjde Ar, Bodrum’da incelemeye gitti. Gündoğan Sahil Kooperatifi konutlarının kirli sularının denize boşaltıldığını öğrenen Müjde Ar, drone ile tespit edilen sahneleri görerek durumu Muğla Belediyesi ve Bodrum Belediyesi’ne bildirdi. haberlerverilmiş.

Müjde Ar, gazeteci Olcay Ünal Sert’e yaptığı açıklamada, “Körfezi bitirmek üzereler, her yer denize kirli su döküyor, Muğla Belediyesi’ne bildirdim. Denetim yok, ceza yok. Bodrum’u da bitiriyorlar!

Denize atık su deşarjı konusunda Yerel Yönetimler neden benim kadar duyarlı değil? Herkes topu birbirine atıyor. Doğa ve çevre kirliliğine karşı mücadeleye devam edeceğim.

Benim gözlemlerime göre herkes Bodrum ve Muğla’daki yerel yönetimlerden şikayetçi…”

Müjde Ar, defalarca yapılan uyarılara rağmen Muğla ve Bodrum Belediyesi yetkililerinin harekete geçmediğini söyledi.

Sanatçı Müjde Ar, Magazinsortie.com Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Olcay Ünal Sert’e yaptığı açıklamada; İklim krizinin yaşandığı günümüzde çevreye daha duyarlı olmak gerektiğini, yerel yönetimlerin konuyla gerektiği kadar ilgilenmediğini belirtti.

Denizlerin tüm canlıların yaşam alanı olduğunu belirten sanatçı Müjde Ar, ilkokuldan başlayarak çevrenin temiz tutulması için bu konuda önemli eğitimlerin verilmesi gerektiğini söyledi.

Doğanın ve doğanın değerine dikkat çeken sanatçı, görevini yerine getirmeyen yetkililerin bulunarak cezalandırılması, gerekiyorsa görevden uzaklaştırılması gerektiğini söyledi.

Kaynak: Magazinkolik / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu