Haber

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Hacıisalar ve Kuşlar Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, mahalle ziyaretlerine Hacıisalar ve Kuşlar Mahalleleri ile devam etti. Önder Akın, “Turgutlu’ya hizmet sözü verdik. Sözümüzü tuttuk.”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Hacıisalar ve Kuşlar mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hasan Ayma, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ve İş A.Ş Genel Müdürü Orhan Eratıcı ile yaptığı ziyaretlerde ilgiyle karşılanan Lider Akın, geçmişte yürütülen projelerden bahsederek, yetkililerden destek istedi. gelecekte vatandaşlar.

“BEŞ YIL DAHA HAK EDİYORUZ”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın mahalle sakinlerine şu sözlerle seslendi:

“Gerçek iman, gerçek İslam, gerçek milliyetçilik nedir? Malına sahip çıkmak demektir. Kamuya ait hiçbir şeyi vermemek demektir. Yetimlerin hakkını vermemek demektir. Biz Gazi’nin izinden giden insanlarız. Mustafa Kemal Atatürk. Hikayemiz var, duruşumuz var. Bu yüzden karşınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz, yaptığımız çalışmalarla bize verdiğiniz emaneti koruyoruz ve bir beş yılı daha hak ediyoruz. halka yakın. En büyük projemiz barışı getirmekti ve bunu başardığımıza inanıyoruz, kimseyi ötekileştirmedik. Resmi araç kullanmıyoruz, kendi araçlarımızı kullanıyoruz diye söz verdik. Şöhrete ihtiyacımız yok. ve şöhret. 1 kuruşunuzu cebimizde 1 kuruş saydık. Ülkede yaşanan ekonomik duruma ve felaketlere rağmen Turgutlu’nun her noktasına dokunduk. Her mahalle bizim için önemli, her vatandaş bizim için çok değerli dedik. Turgutlu’ya hizmet ediyoruz. “Sözümüzü verdik. Biz sözümüzü tuttuk. Aynı sözle yolumuza devam ediyor, Turgutlu’nun her sokağında, her mahallesinde, her köşesinde sevgimizi büyütüyoruz.”

Turgutlu ve Manisa’nın ortak akılla yönetilmesi için CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek’ten de destek isteyen Başkan Çetin Akın, “Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni alırsak Turgutlu’da çok daha güzel işler yapacağız. Manisa Büyükşehir Belediyesi adına Ferdi Zeyrek’e teşekkür ederiz.” “Biz de destek istiyoruz. Bireysel Lider’in telaffuzu çok güzel” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu